Dane kontaktowe

GRAWER-ostrow.pl 
ul. Odolanowska 50
63-400 Ostrów Wielkopolski
Email: sklep@grawer-ostrow.pl 
Telefon: +48 530 333 830
Telefon: +48 62 735 17 85
Faks: +48 62 580 20 19

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00
soboty 10:00 - 14:00

(w styczniu i lutym soboty mamy nieczynne)

Dane firmy:
Trofea Sportowe AMS Łukasz Szkudlarz
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Odolanowska 50
NIP 622 26 18 399
REGON 300418470

Numer rachunku bankowego:

dla wpłat w PLN:
mBank 04 1140 2004 0000 3702 7502 6570

dla wpłat w EUR:
mBank PL84 1140 2004 0000 3312 1772 2154
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

 

Aktualny wpis CEIDG.

Osoby kontaktowe:

Agnieszka agnieszka@grawer-ostrow.pl – kom. 668 675 166
(zamówienia, wyceny, oferty)

Anna – anna@grawer-ostrow.pl – tel. 530 333 830 / 62 735 17 85
(obsługa klienta, zamówienia)

Gosia gosia@grawer-ostrow.pl – tel. 530 333 830 / 62 735 17 85
(obsługa klienta, zamówienia)

Łukaszlukasz@grawer-ostrow.pl – kom. 600 958 924
(właściciel, grawerowanie, projekty)

Eryk  – grafik@grawer-ostrow.pl – kom. 575 240 450
(projekty graficzne)

Bartek bartek@grawer-ostrow.pl – tel. 62 735 17 85
(grawerowanie, znakowanie)

Alicja – info@grawer-ostrow.pl – tel. 62 735 17 85

Adam – info@grawer-ostrow.pl – tel. 62 735 17 85

Andrzejinfo@grawer-ostrow.pltel. 62 735 17 85
(zaopatrzenie, zapytania o dostępność i stany magazynowe)

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl