Promocje
Kubek z nadrukiem "Dzień Kobiet-mężatka"
Kubek z nadrukiem "Dzień Kobiet-mężatka"
20,00 zł 15,00 zł 16,26 zł 12,20 zł
szt.
Kubek z nadrukiem - "super chłopak" + imię
Kubek z nadrukiem - "super chłopak" + imię
20,00 zł 15,00 zł 16,26 zł 12,20 zł
szt.
Kubek z nadrukiem "18"
Kubek z nadrukiem "18"
20,00 zł 15,00 zł 16,26 zł 12,20 zł
szt.
Kubek z nadrukiem "Kubek Szefa" + imię
Kubek z nadrukiem "Kubek Szefa" + imię
20,00 zł 15,00 zł 16,26 zł 12,20 zł
szt.
Kubek z nadrukiem "Najlepsza świadkowa/świadek" + imiona
Kubek z nadrukiem "Najlepsza świadkowa/świadek" + imiona
20,00 zł 15,00 zł 16,26 zł 12,20 zł
szt.
Przyłbica ochronna na twarz
Przyłbica ochronna na twarz
15,00 zł 14,00 zł 12,20 zł 11,38 zł
szt.
Kubek z nadrukiem "Mr/Mrs always right" + imię KOMPLET
Kubek z nadrukiem "Mr/Mrs always right" + imię KOMPLET
40,00 zł 30,00 zł 32,52 zł 24,39 zł
szt.
Mini przyłbica uniwersalna
Mini przyłbica uniwersalna
15,00 zł 10,00 zł 12,20 zł 8,13 zł
szt.
Teczka konferencyjna eko-skóra VICENZA z grawerem
Teczka konferencyjna eko-skóra VICENZA z grawerem
135,00 zł 119,00 zł 109,76 zł 96,75 zł
szt.
Kontakt i dane firmy

GRAWER-ostrow.pl 
ul. Odolanowska 50
63-400 Ostrów Wielkopolski
Email: sklep@grawer-ostrow.pl 
Telefon: +48 62 735 17 85
Faks: +48 62 580 20 19

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
soboty w styczniu i lutym nieczynne
w pozostałych miesiącach od 10:00 - 14:00

Dane firmy:
Trofea Sportowe AMS Łukasz Szkudlarz
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Odolanowska 50
NIP 622 26 18 399
REGON 300418470

Aktualny wpis CEIDG.

Osoby kontaktowe:

Agnieszka agnieszka@grawer-ostrow.plgg:10224252 – kom. 668 675 166
(przyjmowanie zamówień, wyceny, oferty)

Beatabeata@grawer-ostrow.plgg:67667299 tel. 62 735 17 85
(przyjmowanie zamówień)

Klaudiaklaudia@grawer-ostrow.pl – tel. 62 735 17 85
(przyjmowanie zamówień)

Łukaszlukasz@grawer-ostrow.pl – gg:4591893 – kom. 600 958 924
(właściciel, grawerowanie, znakowanie, projekty)

Małgorzatagrafik@grawer-ostrow.plgg:53425145 – kom. 575 240 450
(projekty graficzne)

Filipfilip@grawer-ostrow.plgg:64089366 – tel. 62 735 17 85
(grawerowanie, znakowanie)

Andrzejinfo@grawer-ostrow.pltel. 62 735 17 85
(zaopatrzenie, zapytania o dostępność i stany magazynowe)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl