Promocje
Kłódka z grawerem
Kłódka z grawerem
29,00 zł 25,00 zł 23,58 zł 20,33 zł
szt.
Medal wędkarski karp
Medal wędkarski karp
7,00 zł 6,00 zł 5,69 zł 4,88 zł
szt.
Tablica rejestracyjna Z DOWOLNYM NADRUKIEM
Tablica rejestracyjna Z DOWOLNYM NADRUKIEM
33,00 zł 30,00 zł 26,83 zł 24,39 zł
szt.
Separator do tortu, puste piętro, separator akrylowy
Separator do tortu, puste piętro, separator akrylowy
120,00 zł 100,00 zł 97,56 zł 81,30 zł
szt.
Okładka na dyplom z grawerem lub nadrukiem OKŁADKA SKÓROPODOBNA
Okładka na dyplom z grawerem lub nadrukiem OKŁADKA SKÓROPODOBNA
15,00 zł 14,00 zł 12,20 zł 11,38 zł
szt.
GOBO KOLOROWE do American Ikon IR LED ADJ
GOBO KOLOROWE do American Ikon IR LED ADJ
69,00 zł 59,00 zł 56,10 zł 47,97 zł
szt.
Tablica na dom z numerem PLEKSI 5 mm
Tablica na dom z numerem PLEKSI 5 mm
40,00 zł 35,00 zł 32,52 zł 28,46 zł
szt.
Tablica na dom z numerem PCV 5 mm
Tablica na dom z numerem PCV 5 mm
30,00 zł 25,00 zł 24,39 zł 20,33 zł
szt.
Blog wpisy
Kontakt i dane firmy

GRAWER-ostrow.pl 
ul. Odolanowska 50
63-400 Ostrów Wielkopolski
Email: sklep@grawer-ostrow.pl 
Telefon: +48 530 333 830
Telefon: +48 62 735 17 85
Faks: +48 62 580 20 19

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
soboty w styczniu i lutym nieczynne
w pozostałych miesiącach od 10:00 - 14:00

Dane firmy:
Trofea Sportowe AMS Łukasz Szkudlarz
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Odolanowska 50
NIP 622 26 18 399
REGON 300418470

Numer konta bankowego: 
PL 04 1140 2004 0000 3702 7502 6570
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
Bank: mBank S.A. 

Aktualny wpis CEIDG.

Osoby kontaktowe:

Agnieszka agnieszka@grawer-ostrow.pl – kom. 668 675 166
(zamówienia, wyceny, oferty)

Klaudia – klaudia@grawer-ostrow.pl – tel. 530 333 830 / 62 735 17 85
(obsługa klienta, zamówienia)

Gosia gosia@grawer-ostrow.pl – tel. 530 333 830 / 62 735 17 85
(obsługa klienta, zamówienia)

Beata – beata@grawer-ostrow.pl – tel. 530 333 830 / 62 735 17 85
(obsługa klienta, zamówienia)

Łukaszlukasz@grawer-ostrow.pl – kom. 600 958 924
(właściciel, grawerowanie, znakowanie, projekty)

Gabriel  – grafik@grawer-ostrow.pl – kom. 575 240 450
(projekty graficzne)

Bartek bartek@grawer-ostrow.pl – tel. 62 735 17 85
(grawerowanie, znakowanie)

Andrzejinfo@grawer-ostrow.pltel. 62 735 17 85
(zaopatrzenie, zapytania o dostępność i stany magazynowe)

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl