Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia:

Zamówienia są kompleksowo wykonane, to znaczy że jeżeli zakupione zostaną medale + wstążki + wklejki z opisem to otrzymają państwo gotowy medal z naklejoną wklejką i przypiętą wstążką, dlatego też potrzeba czasu na wykonanie zamówienia.

W przypadku produktów grawerowanych/drukowanych, czas realizacji wydłuża się o przygotowanie projektu i wysyłkę projektu do akceptacji. 

W razie zamówienia produktów aktualnie niedostępnych wysyłamy email lub kontaktujemy się telefonicznie proponując zamienniki w tej samej cenie.

Czas realizacji zamówienia zależy od skomplikowania oraz od okresu w jakim zostało złożone (np. maj - czerwiec są miesiącami o większym natężeniu pracy przez co czas realizacji zamówień może zostać wydłużony). Aktualny czas realizacji można sprawdzić wysyłając zapytanie na email lub dzwoniąc.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczy się od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w sklepie dane były aktualne nie gwarantujemy, że nie zawierają one uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji o zakupach prosimy o kontakt.

W większości przypadków czas jest podany przy produkcie, czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu na magazynie oraz od aktualnej ilości zamówień. 

Czas realizacji zamówienia może wynieść od 1 do 5 dni roboczych. W szczególnych przypadkach czas ten jest wydłużony, w takim wypadku kontaktujemy się z klientem. 

W przypadku wybrania przelewu standardowego przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu może znacznie przyśpieszyć realizację zamówienia.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Większość paczek dostarczana jest na następny dzień roboczy, ale możliwa jest dostawa do 2 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl